Respublikinė konferencija „VIDAUS LIGŲ IR SINDROMŲ DIAGNOSTIKOS BEI GYDYMO TAKTIKA 2017 METAIS. PAVASARIO SESIJA.“

Vieta, laikas: Viešbučio „Karolina“ konferencijų centras, Sausio 13-osios g. 2, Vilnius, 2017 / 04 / 20
Renginys skirtas: Asmens sveikatos specialistamsDidžiosios mokslinės konferencijos

2017 m. balandžio 20 d. (ketvirtadienis) Vilniuje „Vidaus ligų ir sindromų diagnostikos bei gydymo taktika 2017 metais. Pavasario sesija.”

Viešbučio „Karolina“ konferencijų centras, Sausio 13-osios g. 2, Vilnius

Esant poreikiui, dalyviai, gyvenantys kitame mieste, nemokamai bus atvežami į renginį ir po jo parvežami atgal. Jei pageidaujate transporto, prašome kreiptis tel. 8 673 98 659.

Registracija vyks nuo 8.00 val.

Visą konferencijos programą galite rasti ČIA.

Išankstinė NEMOKAMA registracija vykdoma tik internetu, paspaudus laukelį – “Registruotis”. Registracija telefonu ir el. paštu nevykdoma.

Nemokamų vietų skaičius konferencijoje yra – ribotas, todėl organizatorius pasilieką teisę stabdyti nemokamą registraciją. Neužsiregistravus internetu dalyvio mokestis (mokamas konferencijos dieną) – 10Eur.

Papildoma informacija dėl registracijos:

  • Registruojantis būtina nurodyti el. pašto adresą, kuriuo bus išsiųstas registracijos patvirtinimas. Konferencijos dieną visi dalyviai privalo pasirašyti konferencijos dalyvių sąrašuose. Asmenims pasirašiusiems konferencijos dalyvių sąrašuose, bus išduodami 8 val. arba 4 val.  tobulinimosi pažymėjimai.
  • Pažymėjimai bus išduodami tik konferencijos dieną. Pasibaigus konferencijai, t.y. kitą dieną, visi pažymėjimai yra anuliuojami.
  • Atsiimdami pažymėjimus, privaloma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Konferencijos programa suderinta su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir yra skirta visų specialybių gydytojams.